ABUS GRANIT Power 58/140HBIII310 Motor U lakat
Raktárunkban 1 db
Várható szállítási nap:: 2026.05.15
GLS csomagponton átveheti:: 2026.05.15
Szigetszentmiklósi üzlet:
Előzetes rendelés nélkül is átvehető
1 db azonnal raktárról szállítható, nagyobb mennyiség szállítása 2-4 munkanap
db
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Adatok
Biztonsági szint:
18
Kivitel:
U lakat
Nyitás:
Kulccsal
Kengyel átmérő:
16 mm
Kengyel magasság:
310 mm
Gyári kulcsok:
2 db
Szín:
Fekete
Márka:
ABUS
Garancia:
1 év
Gyártó:
Abus
Tömeg:
2,58 kg/db
Legfrissebb vásárlói vélemények rólunk
Leírás
Az U-lakatokat jogosan tartják különösen biztonságosnak. A GRANIT™ Power 58 16 mm-es kengyele is példaértékűen védi motorkerékpárját.
MAXIMÁLIS VÉDELEM A LOPÁS ELLEN
A GRANIT™ Power 58 lakattal kipipálhatja a lopással kapcsolatos aggodalmait.
Ez a 16 mm-es U-lakat nem véletlenül áll a tiszteletet parancsoló 18-as szinten az ABUS GLOBAL PROTECTION STANDARD® zárak között. Amikor lezárja a GRANIT™ Power 58 lakatot, a kengyel duplán reteszelődik a zártestben. A speciálisan edzett acél erősen tartja a vele egyenrangú ellendarabot, így a tolvajok ott állnak megfürödve.
Technológia:
- 16 mm-es kengyel (borítással együtt 18 mm)