YALE YUL2/13/230/1 Kerékpár U lakat + tartó
Raktárunkban 2 db
Várható szállítási nap:: 2026.05.15
GLS csomagponton átveheti:: 2026.05.15
Szigetszentmiklósi üzlet:
Előzetes rendelés nélkül is átvehető
2 db azonnal raktárról szállítható, nagyobb mennyiség szállítása 1-2 hét
db
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Adatok
Biztonsági szint:
7
Kivitel:
U lakat
Nyitás:
Kulccsal
Kengyel átmérő:
13 mm
Kengyel magasság:
230 mm
Kengyel szélesség:
115 mm