YALE YUL3C/14/230/1 Kerékpár U lakat + tartó + hurokkábel
Raktárunkban 4 db
Várható szállítási nap:: 2026.05.15
GLS csomagponton átveheti:: 2026.05.15
Szigetszentmiklósi üzlet:
Előzetes rendelés nélkül is átvehető
4 db azonnal raktárról szállítható, nagyobb mennyiség szállítása 1-2 hét
db
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Adatok
Biztonsági szint:
8
Kivitel:
U lakat
Nyitás:
Kulccsal
Kengyel átmérő:
14 mm
Kengyel magasság:
230 mm
Kengyel szélesség:
115 mm
Gyári kulcsok:
4 db
Szín:
Szürke
Márka:
Yale
Garancia:
1 év
Gyártó:
Yale
Tömeg:
1,74 kg/db
Legfrissebb vásárlói vélemények rólunk
Leírás
Tulajdonságok:
- Ultra edzett 14 mm-es átmérőjű acél dupla reteszelésű kengyel
- Műanyag bevonat a kengyelen és lakattesten a lakatolandó felület védelme érdekében
- Por és fröccsenő víz elleni védelem
- Minőségi, precíziós zárszerkezet
- Letapogatás elleni védelem
- Praktikus tartó a könnyű tárolás/szállítás érdekében
- 4 db gyári kulcs, amelyből egy led világítású
- A tartozék hurokkábellel kombinálva a kerékpár több ponton még biztonságosabban reteszelhető
- A hurokkábel hossza 120 cm, átmérője 10 mm